Letní kemp Firlej 2023 

prázdniny se pomalu chýlí ke konci. Pro taekwondisty ale žádné prázdniny nejsou, a tak trenér oddílu Kamil Kolofík vyrazil na 28. ročník letního kempu v malebné polské vesnici Firlej, který se konal 19.-25. srpna. Tento letní tábor je pořádán školou MKS Lewart AGS Lubartów. Spolu s trenérem vyrazili do Polska i kamarádi ze školy Sparring Mnichovice - Jiří Beneš a Martin Bambas.


Tréninky byly vedeny legendami Taekwon-Do mistrem Jerzy Jedutem VIII. Dan, mistrem Jaroslawem Suskou VII. Dan a instruktorem Michalem Cytryniakem VI. Dan. Na celkem deseti trénincích jsme se mohli potkat s našimi kamarády z Polska, Irska, Gruzie, Izraele či Anglie.

Každý den jsme měli možnost využívat večerní konzultace s mistry, abychom si opravili naše sestavy a základní techniky, čehož jsme hojně využívali.

Mezi ranním a večerním tréninkem nám zbylo i trochu času na výlety po okolí, takže jsme mohli navštívit památník Majdanek v bývalém nacistickém koncentračním a vyhlazovacím táboře. Rovněž jsme navštívili lublinský hrad a zavzpomínali tak na naší návštěvu, když jsme zde byli před několika lety na Evropském poháru. Navštívili jsme i překrásně upravené zahrady nedalekého paláce v Kozłówce. Cestou zpět do Čech jsme se zastavili na hradě Checiny – vyběhnout k němu do kopce po předchozích 5-ti dnech tréninků a pak ještě zdolat jeho dvě přístupné věže byla vcelku výzva, ale postavili jsme se jí čelem a byli jsme odměněni překrásnými výhledy.

 

Na závěr nezbývá než poděkovat mistrům a všem jejich pomocníkům za další úžasnou událost. Nesmíme ani zapomenout na všechny účastníky, kteří vytvořili přátelskou atmosféru a skvělé podmínky pro trénování. Díky a zas někdy příště!

PartnerHýbejme se zdravě

 Sponzor

 

 Sponzor

 

Sponzor

 Partner

Údržba budov a interiérů

 

 

Partner

Čištění koberců, sedaček a čalounění