Taekwon-Do Lions

Škola Taekwon-Do Lions je členem České národní unie Taekwon-Do ITF, Mezinárodní federce Taekwon-Do ITF a Evropské federace Taekwon-Do AETF

Taekwon-Do

Taekwon-Do je Korejské umění sebeobrany, jehož hlavním posláním je (mimo dosažení vysoké mravní a tělesné kultury) obrana neozbrojeného člověka proti silnějšímu, nebo ozbrojenému útočníkovi.

Toto cvičení se může stát pro mnoho lidí i životním cílem jak po stránce sportovní, tak po stránce duchovní a může se stát součástí denního života každého člověka a nabízí velké možnosti sportovního využití v místních , regionálních, republikových, evropských i světových soutěžích.

Škola Taekwon-Do Lions je držitelem certifikátu Autorizované centrum pro výuku Taekwon-Do ITF. Tento certifikát vydává Mezinárodní federace školám které splňují veškerá přísná předepsaná pravidla výuky.

V současné době máme oddíl v Poděbradech.

Výuku vede Mezinárodní instruktor Kamil Kolofík V. Dan a jeho asistenti.

 

Příjem nových členů

Nové členy přijímáme zejména na začátku školního roku ale nové zájemce o cvičení přivítáme i kdykoliv během roku.

Není z čeho mít strach Taekwon-Do lze aktivně provozovat prakticky v jakémkoliv věku od školního až po..... ani důchodový věk není překážkou. Dle našich zkušeností a členské základny ČNUT opravdu nezáleží na věku, ale především na chuti a odhodlání dělat něco pro sebe.

V případě dětí doporučujeme začínat od 6 let, avšak jsou mezi námi i 5ti letí žáci tedy předškoláci.

Pokud se rozhodnete cvičit Taekwon-do není nic jednoduššího než přijít na naše pravidelné tréninky.

Středa: 18:00 - 20:00

         Co potřebuji k začátku ? nic jiného než chuť a odhodlání.

A co později? Laik tomu říká kimono, ale protože Taekwon-do je korejské ( bojové ) umění sebeobrany, tak má svůj vlastní název ,,Dobok" tradiční oděv taekwondisty. Na první tréninky stačí přijít v něčem sportovnějším a cvičíme na boso.

Jak vidíte začít cvičit Taekwon-Do nevyžaduje žádné speciální pomůcky ani zvláštní nároky a proto je přístupné všem.

A co to bude stát ? školné je 450Kč na jeden měsíc platí se čtvrtletně, při první platbě je vybírán roční členský příspěvek ČNUT - ITF ve výši 500Kč. Jednou za čas (až žáci umějí procvičovanou látku) organizuje škola zkoušky na vyšší technické stupně. Poplatek za zkoušky je 300 - 600 Kč (v závislosti na technickém stupni).

Jak se k nám dostanete? Stačí se podívat na tuto stránku a dozvíte se vše podstatné i možnosti jak nás kontaktovat.

...a nestyďte se vemte kámoše, kámošky, rodiče a přijďte se když tak jen podívat.

 

Máte li nějaké otázky napište nám rádi vám odpovíme. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dokumenty potřebné pro přihlášení do oddílu naleznete v sekci: Ke stažení