Mistrovství České republiky Taekwon-Do ITF 2023

V sobotu 3.6.2023 proběhlo otevřené mistrovství České republiky Taekwon-Do ITF – vrchol sportovní sezony pro české taekwondisty. Jako již tradičně se konalo v benátecké Dražice Nibe Areně. Závody byly pořádány Českou národní unií Taekwon-Do ve spolupráci s oddílem Taekwon-Do Benátky nad Jizerou.

Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet závodníků – z 10 škol z celé České republiky se o tituly mistrů republiky ve svých kategoriích utkalo 137 závodníků. Akci zahájil sám prezident České národní unie Taekwon-Do ITF, p. Jakub Roubal, který kromě jiného přivítal i mistry Olega Petrovského (VIII.Dan) a Ondřeje Vrábela (VII. Dan). Ti se tentokrát akce zúčastnili v rolích trenérů a koučů.

Ani náš oddíl u této významné akce nemohl chybět. Kromě trenérů Kamila a Lenky Kolofíkových, kteří byli jako vždy součástí organizačního týmu, vyrazila na závody i jedna z našich žákyň Alžběta Zemanová 9. kup.

Alžběta sice teprve začíná svou závodní dráhu, a proto na ní byla znát nervozita, ale nakonec trému přemohla a bylo z toho pěkné 3. místo v kategorii sestav.

Alžbětě ještě jednou gratulujeme a držíme palce do dalších závodů. Letošní sezona sice končí, ale už v září začne nová, která bude opět nabita akcemi.

PartnerHýbejme se zdravě

 Sponzor

 

 Sponzor

 

Sponzor

 Partner

Údržba budov a interiérů

 

 

Partner

Čištění koberců, sedaček a čalounění