Po roce došlo o víkendu 25. - 26. listopadu opět na velmi významnou událost pro české taekwondisty. Česká národní unie Taekwon-Do pozvala polského mistra Jerzy Jeduta VIII. Dan aby u nás vedl seinář. Na letošním ročníku se kromě přednášejícího mistra sešli ještě další mistři z Českého svazu Taekwon-Do Ondřej Vrábel VII. Dan, Petr Smejkal VII. Dan a z České federace Taekwon-Do Vladimír Machota VII. Dan.

Tato akce je již tradičně pořádána v tělocvičně Základní školy Emila Kolbena ve Strančicích. Semináře se zúčastnilo 68 sportovců z 12 škol. I náš oddíl zde měl svého zástupce - hlavního trenéra oddílku Kamila Kolofíka.

Na semináři se probralo spoustu aspektů Taekwon-Do. Mistr si na nás přichystal různá nová rozehřívací cvičení i spoustu základních technik – zejména pak těch problematických z sestav. Došlo i na domluvené sparringy, převážně dvou a jedno krokové, a aby si hlavy účastníků odpočinuly od náročného cvičení základních technik, zařadil i něco málo ze sparingů či páky do sebeobran.

Po náročném semináři pak proběhly zkoušky na vyšší technické stupně. Ze školy Taekwon-Do Sparring se zkoušek zúčastnili Martin Bambas a Jiří Beneš (kterého můžeme znát i z našeho oddílu) oba žádali o II. Dan a na VI. Dan absolvoval zkoušky trenér oddílu Kamil Kolofík. Všichni žadatelé uspěli!

Na závěr nám nezbývá než poděkovat za další úžasnou akci a za víkend strávený s kamarády v tělocvičně. Je nám rovněž velkou ctí že jsme se této události mohli zúčastnit díky podpoře od města Poděbrad. Již teď se těšíme na následující ročník.

Fotogalerie

PartnerHýbejme se zdravě

 Sponzor

 

 Sponzor

 

Sponzor

 Partner

Údržba budov a interiérů

 

 

Partner

Čištění koberců, sedaček a čalounění