O víkendu 6. a 7. dubna proběhlo další sportovní soustředění školy Taekwon-Do Lions. Tentokrát jsme se přesunuli do Sportovního centra v Nymburce. Soustředění se neúčastnili jen žáci naší školy, ale i kamarádi ze školy Taekwon-Do Sparring Mnichovice.

Soustředění proběhlo ve Sportovním centru na okraji Nymburka, v kterém trénovaly i české legendy sportu, jako například Jan Železný. Uspořádání soustředění v tomto areálu přineslo spoustu výhod: zejména jsme měli ubytování, tělocvičnu i stravování v jednom objektu, a tak jseme všechen volný čas mohli využít k regeneraci. Dalším benefitem, který ocenili všichni účastníci, byla možnost návštěvy bazénu.

 Tréninky měl na starost trenér poděbradského oddílu Kamil Kolofík VI. Dan. Tréninky byly zaměřeny na kombinace do sportovních zápasů a na závěr došlo i na zápasy samotné. V kombinacích do zápasů jsme si zkoušeli techniky dopředu, dozadu nebo se změnou směru. Nechyběly samozřejmě ani nějaké ty hry na rozehřátí. Ve hrách však nešlo jen o rozhýbání a zahřátí svalů, ale i o trénování postřehu, úhybů a o zrychlení práce nohou.

 Velký dík patří i trenérovi mnichovického oddílu a zároveň prezidentovi České národní Unie Taekwon-Do Jakubovi Roubalovi III. Dan, který si vzal na starost tréninkový blok speciálních technik.

 I když se nás zde nesešlo mnoho, víkend s Taekwon-Do jsme si náramně užili a o co méně nás zde tentokrát bylo o to byly tréninky intenzivnější a s individuálnějším přístupem.

Fotogalerie

PartnerHýbejme se zdravě

 Sponzor

 

 Sponzor

 

Sponzor

 Partner

Údržba budov a interiérů

 

 

Partner

Čištění koberců, sedaček a čalounění