V druhé polovině ledna 2023 probíhal na polské straně Beskyd v lyžařském středisku Szczyrk již 21. ročník zimního soustředění polské školy MKS Lewart AGS Lubartów pod vedením legendy Taekwon-Do mistra Jerzy Jeduta VIII. Dan. Naše škola u toho nemohla chybět, ostatně jako již několik posledních let, a tak na toto soustředění vyrazil trenér Kamil, aby si zatrénoval s těmi nejlepšími a načerpal novou inspiraci do dalších tréninků.

Na soustředění bylo více jak 160 účastníků z 9 zemí a tak i mistr Jedut potřeboval několik pomocníků mezi nimiž se objevila rovněž zvučná jména Taekwon-Do. Tréninky byly rozděleny podle věku a technických stupňů na tři skupiny o ty mladší se starali mistr Jaroslaw Suska VII. Dan a Michal Cytryniak VI. Dan a ty starší a zkušenější měl na starost mistr Jedut.

Soustředění má pevný řád s dvěma tréninky denně, kdy dopoledne se cvičí spíše tradiční a techničtější věci a odpoledne je zaměřeno spíše na zápasy a rychlou reakci. Každý večer pak probíhají takzvané konzultace, kde všichni cvičí sestavy a základní techniky a mají možnost požádat mistry o kontrolu či radu.

Kromě Taekwon-Do zde však jde i o přátelství a možnost potkat se s kamarády z cizích zemí.

Děkujeme za další úžasnou událost, již teď se těšíme na další ročník.

PartnerHýbejme se zdravě

 Sponzor

 

 Sponzor

 

Sponzor

 Partner

Údržba budov a interiérů

 

 

Partner

Čištění koberců, sedaček a čalounění